RV auto - jazdené vozidlá s garanciou

Ako Roman Varga som osobne garantom kvality jazdených vozidiel, ktoré v RV auto predávame. 

V jednej osobe spĺňam funkciu špecialistu na jazdené vozidlá, majiteľa spoločnosti, ale aj otca a manžela. Preto si veľmi dobre uvedomujem, že nikto nekupuje iba jazdené vozidlo, ale každý z nás vyžaduje vysokú bezpečnosť pre seba a svoju rodinu, maximálnu spoľahlivosť, či sa už jedná o krátku cestu do nákupného centra, alebo tisíce kilometrov dlhú cestu na rodinnú dovolenku. 

Kapacitné možnosti jazdených vozidiel sú v mojom prípade veľmi obmedzené, keďže v prvom rade dbám na maximálnu kvalitu. Autá vyberám s dôrazom na minimálne poškodenia spôsobené predchádzajúcim užívateľom, s výkonnou motorizáciou a nadštandardnou výbavou. Rovnako je podmienkou pri výbere jazdeným motorových vozidiel aj kompletná servisná história a dôveryhodný zdroj, ktorý v tomto prípade spĺňajú renomované leasingové spoločnosti.

Kúpou jazdeného auta u nás nezískate iba každodenný dopravný prostriedok, ale hlavne spoľahlivého partnera na všetky cesty.

Aby kúpa jazdeného vozidla bola čo najjednoduchšia a pre Vás čo najpríjemnejšia, počas popíjania chutnej kávy sme schopní pripraviť ponuku financovania z partnerských leasingových spoločností podľa konkrétnych požiadaviek, zabezpečiť povinné zmluvné poistenie a bez ohľadu na formu úhrady ceny jazdeného vozidla aj kompletný prepis vozidla na nového majiteľa.

Všetko, čo by Vás mohlo zaujímať pred kúpou jazdeného auta z RV auto

Pri každom prezentovanom vozidle sa nachádza formulár s možnosťou rezervácie skúšobnej jazdy. Stačí si vybrať čas, ktorý Vám vyhovuje, odoslať formulár a následne Vás budeme kontaktovať ohľadne potvrdenia termínu.

Jazdené autá v našej ponuke sú s kompletnou servisnou históriou a samozrejme každý záujemca o kúpu vozidlá má k dispozícii možnosť nahliadnuť do servisnej knižky a overiť si všetky údaje k jazdenému vozidlu ešte pred podpisom zmluvy.

Pri podpise kúpnej zmluvy na auto je možné zabezpečiť povinné zmluvné poistenie motorového vozidla aj priamo u nás čo znamená, že po úhrade ceny vozidla môžete bez problémov absolvovať cestu od nás už na svojom novom aute bez toho, aby ste museli čokoľvek iné riešiť.

Na dohodnutú skúšobnú jazdu, alebo obhliadku jazdeného vozidla máte možnosť priniesť so sebou svojho servisného technika a bez akýchkoľvek obmedzení preveriť technicky stav motorového vozidla.

V rámci partnerstva s viacerými leasingovými spoločnosťami je možnosť sprostredkovať financovanie jazdeného vozidla podľa presných požiadaviek. K dispozícii je úver na jazdené auto, alebo klasický leasing motorového vozidla.

Aby sme klientov čo najviac odbremenili od starostí s kúpou nového jazdeného vozidla, k dispozícii je aj služba prepisu motorového vozidla, ktorú dokážeme zabezpečiť vďaka jednoduchej plnej moci a celý proces zmeny majiteľa auta vybavíme doslova na kľúč k spokojnosti klienta.